Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej

 

40-756 Katowice

ul. Zielona 5

tel. 32 20 23 910

sekretariat@sp67.katowice.pl

Rok szkolny 2020/2021

Artykuły

2021-03-12
2020-08-25
2020-10-04

KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII NA JUBILEUSZOWĄ KARTĘ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Nasza szkoła 14 października będzie obchodzić swoje urodziny J Przed nami srebrny jubileusz – 25 – lecie istnienia naszej placówki. Z tej okazji organizujemy konkurs na tradycyjną kartę urodzinową z życzeniami w j. angielskim.  Czego życzycie innym uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły ??

Czytaj więcej o: KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII NA JUBILEUSZOWĄ KARTĘ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM
2020-10-19

KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII NA JUBILEUSZOWĄ KARTĘ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Z okazji jubileuszu naszej szkoły został zorganizowany Konkurs na kartę z życzeniami w języku angielskim dla klas 1-8. Dziękujemy za wszystkie otrzymane prace !! Życzenia i karki były prześliczne.

Czytaj więcej o: KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII NA JUBILEUSZOWĄ KARTĘ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM
2020-10-04

SZKOLNY KONKURS Z OKAZJU SREBRNEGO JUBILEUSZU DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII „KONKURS DLA RODZIN SP67”

Czy wiesz, że nasza szkoła 14 października obchodzi swoje urodziny? Czy zdajesz sobie sprawę, że w naszej szkole uczą się już dzieci naszych pierwszych absolwentów?? Przed nami srebrny jubileusz – 25 – lecie istnienia naszej placówki. Zachęcamy wszystkich uczniów, których rodzice lub rodzeństwo byli lub są uczniami naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie pt. „Najwspanialsza chwila w SP67”. Opowiedzcie nam o tym pisząc wiersz, list, opowiadanie. Jeśli ktoś woli formę plastyczną  - również jest ona mile widziana !!

Czytaj więcej o: SZKOLNY KONKURS Z OKAZJU SREBRNEGO JUBILEUSZU DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII „KONKURS DLA RODZIN SP67”
2020-10-19

KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI „NAJWSPANIALSZA CHWILA W SP67”

Z okazji jubileuszu naszej szkoły został zorganizowany Konkurs plastyczno – literacki „Najwspanialsza chwila w SP67” dla klas 1-8.  Dziękujemy za wszystkie otrzymane prace !!

Czytaj więcej o: KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI „NAJWSPANIALSZA CHWILA W SP67”
2020-10-13

JUBILEUSZ NASZEJ SZKOŁY

Do obchodów 25-lecia szkoły uczniowie przygotowali się na wiele sposobów. Najwięcej wydarzy się 14 pażdziernika w Święto patrona naszej placówki. Wkrótce podzielimy się atrakcjami i emocjami tego dnia. A dzisiaj zapraszamy do przeczytania wybranych wierszy, które powstały na tą okoliczność.

Czytaj więcej o: JUBILEUSZ NASZEJ SZKOŁY
2020-10-18

JUBILEUSZ 25 – LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 67 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KEN W KATOWICACH

14.10.2020 obchodziliśmy bardzo ważne święto - 25-lecie powstania naszej szkoły. Z okazji tych urodzin przedstawiciele poszczególnych klas spotkali się w auli szkoły, aby uroczyście świętować te wyjątkowe wydarzenie. Uczniowie klas 1-8 przygotowali prezenty - piękne wiersze oraz kartki jubileuszowe. Ponadto, każda klasa napisała list do przyszłych pokoleń oraz przygotowała gadżet, który został zamknięty w tzw. „Kapsule Czasu”. 

Czytaj więcej o: JUBILEUSZ 25 – LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 67 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KEN W KATOWICACH
2020-10-05

KONKURS NA NAZWĘ SZKOLNEGO RADIOWĘZŁA

Drodzy Uczniowie i Uczennice,
w związku z obchodami 25-lecia naszej szkoły, został ogłoszony konkurs na nazwę Szkolnego Radiowęzła.

Czytaj więcej o: KONKURS NA NAZWĘ SZKOLNEGO RADIOWĘZŁA
2020-10-20

RADIOWĘZEŁ "RADIEM SUPEŁ"

Nastąpiła historyczna zmiana w naszym szkolnym radiowęźle, gdyż od dnia dzisiejszego, czyli 20. października 2020 roku, po raz pierwszy oficjalnie została nadana audycja z radia posiadającego nazwę. Spośród wielu naprawdę ciekawych i kreatywnych  propozycji i po bardzo burzliwych obradach członków Komitetu Organizacyjnego wyłoniono nieco przewrotną nazwę, której autorką jest niezwykle rezolutna i uśmiechnięta uczennica klasy Id Zuzanna Stencel. Od dziś Szkolny Radiowęzeł będzie nosił nazwę „Radio Supeł”, do której za zgodą autorki pozwoliłem sobie dopisać dalszą część nazwy czyli „Radio Supeł, najbardziej poplątane radio świata”.

Czytaj więcej o: RADIOWĘZEŁ "RADIEM SUPEŁ"