Strona główna
Dzisiaj na tablicy

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie poczęstunku z okazji Dnia Dziecka

16 czerwca o godzinie 17.30 zapraszamy na zebranie rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych.
Do zobaczenia
Artykuły
WYCIECZKA KLAS IB I ID DO DREAM PARK OCHABY
9 czerwca nasi uczniowie odkryli kolejne ciekawe miejsce w naszym województwie. Była to wspaniała przygoda na zakończenie pierwszego roku nauki w naszej szkole. Teraz jesteśmy już gotowi na świadectwa i wakacje
Czytaj więcej o: WYCIECZKA KLAS IB I ID DO DREAM PARK OCHABYPODSUMOWANIE AKCJI "ZBIÓRKA DLA BURKA"
Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w akcję „Zbiórka dla Burka”. W akcji wzięło udział 96 osób z klas I-VIII. Zebrano 252,6 kg karmy oraz wiele akcesoriów dla zwierząt ze schroniska w Katowicach i Rudzie Śląskiej. Na wyróżnienie zasłużyły klasy: 1b, 3b, 2c , 4b i 5d.
Czytaj więcej o: PODSUMOWANIE AKCJI "ZBIÓRKA DLA BURKA"SPOTKANIE Z MISTRZEM
28 maja 2026 r. w klasie 1d na zajęciach sportowych „Mały Mistrz” odbyło się spotkanie z Mistrzem Panem Jakubem Nowosielskim. Pan Jakub jest siatkarzem trenującym w Klubie Aluron CMC Warta Zawiercie. Uczniowie 1d świetnie się bawili trenując z Mistrzem.
Czytaj więcej o: SPOTKANIE Z MISTRZEMRAZEM PRZEZ PIENINY - DWUDNIOWY WYJAZD KLAS 6A I 6B
Dwie klasy szóste wyruszyły na majową, dwudniową wycieczkę w Pieniny, która dostarczyła wszystkim wielu pięknych wspomnień i niezapomnianych emocji.
Czytaj więcej o: RAZEM PRZEZ PIENINY - DWUDNIOWY WYJAZD KLAS 6A I 6BWARSZTATY SENSORYCZNE ,,DZIECI NIE WIDZĄ PRZESZKÓD”
2 czerwca naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście - niewidomy sportowiec Pan Marcin Grabiński oraz jego Przewodnik Kamyczek. Pan Marcin z Kamyczkiem wprowadzili uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich w świat osób pozbawionych wzroku. Pokazali nam, że ciemność nie jest straszna, a osobą niepełnosprawną jest…LEŃ !
Czytaj więcej o: WARSZTATY SENSORYCZNE ,,DZIECI NIE WIDZĄ PRZESZKÓD”WICE MISTRZOWIE W KOSZYKÓWCE 3 X 3 !!!
Emocje, walka do ostatnich sekund i wielkie serce zostawione na boisku – nasi chłopcy w składzie: Michał Wałkiewicz, Oskar Krupa, Tomek Wieczorek oraz Stanisław Krajewski wywalczyli tytuł Wicemistrzów Katowic w koszykówce 3x3!
Czytaj więcej o: WICE MISTRZOWIE W KOSZYKÓWCE 3 X 3 !!!WYJAZD DO PLANETARIUM
Dnia 20 maja klasa 2b uczestniczyła w wycieczce do Planetarium Śląskiego w Chorzowie. Była to niezwykle interesująca i edukacyjna wyprawa, podczas której mieliśmy okazję zgłębić fascynujący świat astronomii.
Czytaj więcej o: WYJAZD DO PLANETARIUMUDZIAŁ W MISTRZOSTWACH KATOWIC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT
Mistrzostwa Katowic w siatkówce plażowej dziewcząt okazały się wyjątkowym wydarzeniem, w którym uczestniczyły zawodniczki naszej szkoły: Aleksandra Czoterbuk, Maiia Soroka, Milena Wolny oraz Hania Mazurkiewicz.
Czytaj więcej o: UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH KATOWIC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄTDRUGIE I TRZECIE MIEJSCE W "KATO FLOORBALL FUTURE CUP"
Dnia 21 maja 2026 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 67 z klas 1–3 oraz 4–6 reprezentowali szkołę w turnieju unihokeja KATO FLOORBALL FUTURE CUP. Zawody były pełne emocji i sportowej rywalizacji.
Czytaj więcej o: DRUGIE I TRZECIE MIEJSCE W "KATO FLOORBALL FUTURE CUP"AURELIA KULAWIK MISTRZYNIĄ W PCHNIĘCIU KULĄ !!!
20 maja 2026 roku Aurelia Kulawik z klasy 7b zdobyła pierwsze miejsce w pchnięciu kulą, sięgając po tytuł mistrzyni Katowic. Jej występ był pełen determinacji i sportowej klasy, co przełożyło się na znakomity wynik.
Czytaj więcej o: AURELIA KULAWIK MISTRZYNIĄ W PCHNIĘCIU KULĄ !!!Strona: 1/8