Aktualności
Artykuły
RAZEM PRZEZ PIENINY - DWUDNIOWY WYJAZD KLAS 6A I 6B
Dwie klasy szóste wyruszyły na majową, dwudniową wycieczkę w Pieniny, która dostarczyła wszystkim wielu pięknych wspomnień i niezapomnianych emocji.
Czytaj więcej o: RAZEM PRZEZ PIENINY - DWUDNIOWY WYJAZD KLAS 6A I 6BDWUDNIOWA WYCIECZKA KLAS 7A I 7C W PIENINY
4 i 5 maja uczniowie klas 7a i 7c wzięli udział w dwudniowej wycieczce w Pieniny. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji, aktywnego wypoczynku oraz poznawania piękna polskiej przyrody.
Czytaj więcej o: DWUDNIOWA WYCIECZKA KLAS 7A I 7C W PIENINYPożegnanie
Od wielu lat w naszej szkole odbywała się zbiórka
zakrętek dla Ciebie.
Bardzo dziękujemy Ci, że każdego dnia uczyłeś nas
wrażliwości i uważności, wszak małymi krokami
dochodzi się na szczyty.
Pozostaniesz w naszej pamięci jako KTOŚ, kto każdego
dnia stawiał czoło życiu, mimo różnych przeciwności.
Spoczywaj w pokoju!
KLASA 5D NA ZAJĘCIACH PLASTYCZNYCH W "MALOWISKU"
20 maja 2026 r. klasa 5d wybrała się do „Malowiska” – miejsca, gdzie sztuka łączy się z dobrą zabawą! Uczniowie mieli okazję rozwijać swoją kreatywność i wyrażać siebie poprzez malowanie różnymi technikami. Oprócz tradycyjnego malowania dzieci mogły spróbować także chlapania farbą, malowania na kole oraz tworzenia obrazów fluorescencyjnych.
Czytaj więcej o: KLASA 5D NA ZAJĘCIACH PLASTYCZNYCH W "MALOWISKU"WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: “KOT, MÓJ PRZYJACIEL” - VI EDYCJA
Klasa pierwsza:
I miejsce - Olga Stańczyk ZSP 20
II miejsce - Wiktoria Niedbała ZSP 16
III miejsce - Yelyzaveta Deiak SP 42
Czytaj więcej o: WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: “KOT, MÓJ PRZYJACIEL” - VI EDYCJAW TYM ROKU 29 KWIETNIA BYŁO TROCHĘ INACZEJ ...
Coroczny Konkurs Recytatorski, tym razem odbywający się pod hasłem „To lubię w poezji”, został poprzedzony tygodniową prezentacją utworów wybitnych polskich twórców poezji we współczesnej aranżacji muzycznej. Ponadto w holu wszyscy odwiedzający szkołę mogli zapoznać się z treścią prezentowanego uczniom w danym dniu wiersza.
Czytaj więcej o: W TYM ROKU 29 KWIETNIA BYŁO TROCHĘ INACZEJ ...„Razem dla autyzmu – edukacja, empatia i zaangażowanie”
W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji przez cały miesiąc uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poszerzania wiedzy na temat spektrum autyzmu – zarówno podczas zajęć lekcyjnych, jak i dzięki specjalnie przygotowanej wystawie. Zorganizowano również warsztaty, w trakcie których uczniowie poznawali, jak funkcjonują osoby w spektrum autyzmu.
Czytaj więcej o: „Razem dla autyzmu – edukacja, empatia i zaangażowanie”KONKURS "NIE DO PARY, A NAJPIĘKNIEJSZE"
Konkurs dla uczniów klas 1–4 i 5–8 cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy przygotowali pomysłowe i różnorodne prace przedstawiające kolorowe skarpetki jako symbol wyjątkowości. Wykorzystano wiele technik i materiałów, a wszystkie prace wyróżniały się kreatywnością i starannością. Dziękujemy za udział i gratulujemy uczestnikom!
Czytaj więcej o: KONKURS "NIE DO PARY, A NAJPIĘKNIEJSZE"WYJAZD NA ŁYŻWY DO SPODKA
W dniach 20 i 25 marca uczniowie klas 5-8 mieli okazję pojeździć na łyżwach na lodowisku w Spodku. Wyjazdu cieszyły się dużym zainteresowaniem, brało w nich udział łącznie 175 uczniów. Dobrą zabawę mieli zarówno ci, którzy już świetnie jeżdżą na łyżwach, jak i ci, którzy na tafli stawiali swoje pierwsze kroki.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Czytaj więcej o: WYJAZD NA ŁYŻWY DO SPODKA
ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA
W piątek 20 marca w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Na znak solidarności i akceptacji uczniowie oraz nauczyciele założyli kolorowe, nie do pary skarpetki – symbol różnorodności, otwartości i szacunku dla innych.
Czytaj więcej o: ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNAStrona: 1/4