Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej

 

40-756 Katowice

ul. Zielona 5

tel. 32 20 23 910

sekretariat@sp67.katowice.pl

2023/2024

Artykuły

2024-06-09

IV MIEJSCE NASZYCH PIŁKAREK NOŻNYCH

Reprezentacja SP 67 w składzie: Czarnacka Amelia, Oczkowicz Amelia, Pałka Zuzanna, Pągowska Maja, Wyrobek Amelia, Jarosz Emilia, Wolak Magdalena, Woźnicka Joanna, Zawojska Antonia, Czoterbuk Aleksandra, Świst Antonina, Mazurkiewicz Hanna zajęły IV miejsce w Mistrzostw Katowic Szkół Podstawowych w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2011i młodsze .

Gratulujemy .

Czytaj więcej o: IV MIEJSCE NASZYCH PIŁKAREK NOŻNYCH
2024-06-09

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI

Reprezentacja SP 67 w składzie: Czarnacka Amelia, Pałka Zuzanna, Wolak Magdalena, Czoterbuk Aleksandra, Mazurkiewicz Hanna, Szczepańska Maria, Ganszczyk Michał, Kondera Artur, Kurpanik Wojciech, Sławik Karol, Tekeli Michał, Malina Piotr uczestniczyła w  Mistrzostw Katowic Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym  rocznik 2011 i młodsi. Piotr Malina zajął I miejsce w biegu na 1000 metrów.

Gratulujemy .

Czytaj więcej o: CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI
2024-05-12

PIŁKA NOŻNA – AWANS DRUŻYNY CHŁOPCÓW DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Reprezentacja SP 67 w składzie: Ritau Jakub, Sewel Adrian, Malkowski Franek, Piszczek Tomasz, Zalewski Mikołaj, Ryborz Filip, Kachurko Daniel, Bielecki Konrad, Grabka Witold, wygrywając wszystkie mecze awansowała do półfinałów Mistrzostw Katowic Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców rocznik 2009-2010.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Czytaj więcej o: PIŁKA NOŻNA – AWANS DRUŻYNY CHŁOPCÓW DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
2024-05-12

PIŁKA NOŻNA – AWANS DRUŻYNY CHŁOPCÓW DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Reprezentacja SP 67 w składzie: Drobny Wojciech, Kurpanik Wojciech, Gera Mateusz, Pawlik Filip, Stańczyk Jakub, Kondera Artur, Szemes Piotr, Zwoliński Wojciech, Gołuchowski Jan, Tekeli Michał, Nowak Dawid, wygrywając wszystkie mecze awansowała do półfinałów Mistrzostw Katowic Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców rocznik 2011 i młodsi.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Czytaj więcej o: PIŁKA NOŻNA – AWANS DRUŻYNY CHŁOPCÓW DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
2024-05-06

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Drużyna naszej szkoły w składzie: Grabka Witold, Bielecki Konrad, Piszczek Tomasz, Ryborz Filip, Gawron Piotr, Maciołek Piotr, Majda Bartosz, Nowak Maksymilian, Pawlik Jakub, Ritau Jakub, Zalewski Mikołaj, Samofalov Mykhailo zajęła IV miejsce w półfinałach Wojewódzkich Igrzysk  Młodzieży w siatkówce.

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej o: PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
2024-05-06

II MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI

Drużyna naszej szkoły w składzie: Kajda Michał, Nocoń Leon, Kozieł Łukasz, Kurpanik Wojciech, Cofała Michał, Nowak Dawid, Krajewski Stanisław, Kondera Artur, Stańczyk Jakub, Pawlik Filip, Tekali Michał, Sławik Karol po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach zajęła II miejsce i zdobyła tytuł Vice Mistrza Katowic w piłce ręcznej chłopców

Gratulujemy !!!

Czytaj więcej o: II MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI
2024-05-06

IV MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI

Drużyna naszej szkoły w składzie: Kajda Michał, Nocoń Leon, Kozieł Łukasz, Kurpanik Wojciech, Cofała Michał, Terlega Mateusz, Krajewski Stanisław, Malina Wojciech, Stańczyk Jakub, Gołuchowski Jan, Tekali Michał, Pacut Maciej, Kondera Artur zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców rocznik 2011 i młodsi.

Gratulujemy !!!

Czytaj więcej o: IV MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI
2024-05-06

IV MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Drużyna naszej szkoły w składzie: Dorota Malwina, Potiopa Zuzanna, Gębal Martna, Kosiecka Marta, Dziuba Lena, Pierechod Kalina, Kumor Sonia, Dynarska Hanna, Słota Julia zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej dziewcząt

Gratulujemy !!!

Czytaj więcej o: IV MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
2024-04-14

DRUŻYNA CHŁOPCÓW SP 67 MISTRZAMI KATOWIC W SIATKÓWCE !!!

Dnia 12.04.2024 w hali ZSiP nr 1 przy ul. Paderewskiego 46w Katowicach odbyły się finałowe zawody siatkówki chłopców w ramach Mistrzostw Katowic Szkół Podstawowych rocznik 2009-201. Drużyna chłopców w składzie: Bielecki Konrad, Piszczek Tomasz, Ryborz Filip, Gawron Piotr, Grabka Witold, Maciołek Piotr, Majda Bartosz, Nowak Maksymilian, Pawlik Jakub, Ritau Jakub, Zaleski Mikołaj po wygraniu wszystkich meczy zajęła I miejsce i została Mistrzem Katowic.

Czytaj więcej o: DRUŻYNA CHŁOPCÓW SP 67 MISTRZAMI KATOWIC W SIATKÓWCE !!!
2024-04-14

V MIEJSCE NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW

Drużyna naszej szkoły w składzie: Kołodziejczyk Tomasz, Bielecki Konrad, Piszczek Tomasz, Ryborz Filip, Malkowski Franciszek, Jura Kajetan, Majda Bartosz, Nowak Maksymilian, Ritau Jakub, Zalewski Mikołaj zajęła V miejsce w finałach Mistrzostw Katowic w piłce ręcznej.

                                                                                                                                                                 Gratulujemy

Czytaj więcej o: V MIEJSCE NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW