rok szkolny 2019/2020

Prosimy o zapoznanie się z zestawem podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych oraz z informacjami nt zeszytów szkolnych i stroju do wychowania fizycznego.

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie wszystkich klas  będą wyposażeni w bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe do nauki przedmiotów obowiązkowych ujętych w ramowych planach nauczania.

Podręczniki do religii kupują uczniowie we własnym zakresie

W celu uniknięcia zakupu niewłaściwych, zbyt ciężkich i droższych zeszytów niż to konieczne, poniżej przedstawiamy Państwu nasze sugestie.

Klasy 1, 2, 3:

Prosimy, aby zeszyty nie miały marginesów.

Klasy 4-8:

Informatyka, technika, plastyka i muzyka - wystarczą zeszyty 16-kartkowe w kratkę.

Język polski - zeszyt w linię z marginesami co najmniej 60-kartkowy.

Matematyka - zeszyt w kratkę co najmniej 60-kartkowy.

Pozostałe przedmioty - 60-kartkowe zeszyty w kratkę.

Nie mamy nic przeciwko zeszytom makulaturowym i najlepiej, żeby miały miękkie okładki.

Wychowanie fizyczne:

Do zajęć z wychowania fizycznego potrzebna jest biała koszulka, ciemne spodenki oraz wiązane obuwie sportowe.