Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej

 

40-756 Katowice

ul. Zielona 5

tel. 32 20 23 910

sekretariat@sp67.katowice.pl
Jesteś tutaj: Start / Integracja

Integracja

Artykuły

2024-05-27

TYDZIEŃ INTEGRACJI

Nasza szkoła zorganizowała pełen emocji i aktywności Tydzień Integracji, który miał na celu zbliżenie społeczności szkolnej oraz rozwijanie wartości takich jak empatia, współpraca i dobroć. W ramach tego wyjątkowego czasu, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach i warsztatach, które wzbogaciły ich doświadczenia edukacyjne i społeczne.

Czytaj więcej o: TYDZIEŃ INTEGRACJI
2024-05-08

KONKURS "KOLOROWE SKRZYDŁA EMPATII"

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i wyrażenia swojej wrażliwości oraz wsparcia dla osób
z autyzmem poprzez sztukę.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII, który podzielony jest  w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV oraz V-VIII.

Tematem prac są motyle, które symbolizują delikatność, piękno i unikalność osób z autyzmem.

Czytaj więcej o: KONKURS "KOLOROWE SKRZYDŁA EMPATII"
2024-04-30

NIEBIESKI MARSZ

26 kwietnia klasy 7a i 7b brały udział w „Niebieskim Marszu” organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową aAcademy. Trasa marszu przebiegała ulicami Ligoty.

 

Czytaj więcej o: NIEBIESKI MARSZ
2024-04-30
2024-04-30

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

W kwietniu przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W naszej szkole postanowiliśmy uczcić tę okazję, przygotowując specjalną wystawę, na której nasi uczniowie mogli zgłębić tematykę autyzmu. Zorganizowaliśmy również warsztaty, podczas których uczestnicy mogli lepiej zrozumieć codzienne życie osób ze spektrum autyzmu. 

Czytaj więcej o: ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU
2024-04-26

Konkurs „Wiem, umiem, potrafię, rysuję, koduję, współpracuję!”

VI Międzyszkolny Konkurs „Wiem, umiem, potrafię, rysuję, koduję, współpracuję!” odbył się w naszej szkole 24 kwietnia 2024 roku. 

Czytaj więcej o: Konkurs „Wiem, umiem, potrafię, rysuję, koduję, współpracuję!”
2023-06-05

XVIII Paraolimpiada szkół integracyjnych

Dnia 2 czerwca braliśmy udział w XVIII paraolimpiadzie organizowanej w Szkole Podstawowej nr 11 w Kartowicach z okazji 30-lecia integracji w tej placówce.  Impreza odbywała się pod hasłem „JESTEŚMY RÓŻNI, JESTEŚMY RÓWNI” i była objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy. Obchody tej rocznicy rozpoczął barwny korowód, w którym również braliśmy udział. Przewodniczył tej inicjatywie sekretarz miasta Katowice, Pan Maciej Stachura wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 11 Tomaszem Hukiem. Zaraz po korowodzie rozpoczęły się rozgrywki sportowe, pomiędzy uczniami wielu szkół integracyjnych z Chorzowa i Katowic. Udało nam się zdobyć pierwsze miejsce. Gratulacje dla naszych uczniów :) 

Czytaj więcej o: XVIII Paraolimpiada szkół integracyjnych
2023-05-11

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Przez cały miesiąc uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z najważniejszymi informacjami odnośnie autyzmu na specjalnie przygotowanej wystawie.
W dniach 26-27 kwietnia odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie mogli dowiedzieć się jak funkcjonują osoby ze spektrum autyzmu.
Czytaj więcej o: ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU
2023-03-20
2022-11-03

CZWARTY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ, RYSUJĘ, KODUJĘ, WSPÓŁPRACUJĘ!”


Dnia 26.10.2022 roku odbył się w naszej szkole IV Międzyszkolny Konkurs ,,Wiem, umiem, potrafię, rysuję, koduję, współpracuję!”.

Czytaj więcej o: CZWARTY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ, RYSUJĘ, KODUJĘ, WSPÓŁPRACUJĘ!”