CZWARTY MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ, RYSUJĘ, KODUJĘ, WSPÓŁPRACUJĘ!”

Dnia 26.10.2022 roku odbył się w naszej szkole IV Międzyszkolny Konkurs ,,Wiem, umiem, potrafię, rysuję, koduję, współpracuję!”.

Do wspólnej zabawy przystąpili uczniowie klas trzecich z trzech katowickich szkół podstawowych. Zawodnicy rozwiązywali zadania w trzyosobowych drużynach, a głównym celem konkurencji były współpraca, wzajemna pomoc i oczywiście dobra zabawa. Wszystkim konkurencjom towarzyszył uśmiech i dobry humor, jednak największym powodzeniem cieszyły się zabawy – odgadywanki: zapachy oraz magiczne pudełko. Uczniowie wykazali się wszelakimi umiejętnościami oraz ogromnym zaangażowaniem. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! smile

Autor: B. Masłowska, A. Karkuzewicz, M. Muszer-Pal