JASEŁKA SZKOLNE

W ostatnim dniu przed świętami, 21 grudnia 2023r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem siostry Dacji oraz pani Natalii, przygotowali przepiękne jasełka, które wprowadziły nas w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Tegoroczne przedstawienie zatytułowane było „Dziś niebo się otwiera". Znaleźliśmy się przed bramą nieba, do której wpuszczał św. Piotr.

Wielu było chętnych, by wejść do nieba, ale Klucznik -św. Piotr miał wszystko zapisane w swej Księdze. Oj, niełatwo było się dostać:) Aktorzy z klasy IV c, IV d oraz V a i VI d rewelacyjnie przedstawili swoje postacie, zaś dziewczęta z klasy V d oraz VIII b przygotowały cudowne tańce Aniołów. Swój świąteczny taniec zatańczyły również dziewczynki z kółka tanecznego klas III. Oprawę muzyczną z pięknymi kolędami i pastorałkami przygotował chór szkolny oraz zespół muzyczny pod kierunkiem niezawodnego pana Ireneusza Osieckiego. Pięknych wrażeń z przedstawienia jasełkowego dopełnił wspólny radosny śpiew kolęd oraz klasowe spotkania wigilijne. Zobaczcie "jasełkową" fotorelację:)

Autor: s.Dacja