RADIOWĘZEŁ "RADIEM SUPEŁ"

Nastąpiła historyczna zmiana w naszym szkolnym radiowęźle, gdyż od dnia dzisiejszego, czyli 20. października 2020 roku, po raz pierwszy oficjalnie została nadana audycja z radia posiadającego nazwę. Spośród wielu naprawdę ciekawych i kreatywnych  propozycji i po bardzo burzliwych obradach członków Komitetu Organizacyjnego wyłoniono nieco przewrotną nazwę, której autorką jest niezwykle rezolutna i uśmiechnięta uczennica klasy Id Zuzanna Stencel. Od dziś Szkolny Radiowęzeł będzie nosił nazwę „Radio Supeł”, do której za zgodą autorki pozwoliłem sobie dopisać dalszą część nazwy czyli „Radio Supeł, najbardziej poplątane radio świata”.

Jeszcze raz gratuluję autorce nowej nazwy, która otrzymała już certyfikat potwierdzający jaj autorstwo oraz skromny upominek. Korzystając z okazji, chciałem przytoczyć treść listu jaki otrzymałem od Zuzi:

Dzień dobry, nazywam się Zuzanna Stencel jestem bardzo szczęśliwa, że zaproponowana przeze mnie nazwa szkolnego radiowęzła wygrała. Korzystając z okazji chciałam pozdrowić wszystkich uczniów klasy I d Panią Kasię, Panie Dyrektor oraz wszystkich radiosłuchaczy.

Jest też smutna informacja dla wszystkich fanów aksamitnego głosu opiekuna szkolnego radiowęzła i radosna dla pozostałej zdecydowanej większości szkoły, gdyż również od 20. października na splątanych falach „Radia Supeł” nadawać będzie dwóch nowych redaktorów, którzy swoimi propozycjami wyróżnili się spośród pretendentów do tej funkcji.
Pierwszym z nich jest: Antoni Kudyniuk z VIId
Drugim: Jakub Okopniarek z VIIIb
To właśnie oni będą raczyć was aktualnościami ze szkoły i świata.

Mam nadzieję, że nic nie poplątałem… Mrugnięcie

Autor: Mateusz Dominik