SZKOLNY KONKURS Z OKAZJU SREBRNEGO JUBILEUSZU DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII „KONKURS DLA RODZIN SP67”

Czy wiesz, że nasza szkoła 14 października obchodzi swoje urodziny? Czy zdajesz sobie sprawę, że w naszej szkole uczą się już dzieci naszych pierwszych absolwentów?? Przed nami srebrny jubileusz – 25 – lecie istnienia naszej placówki. Zachęcamy wszystkich uczniów, których rodzice lub rodzeństwo byli lub są uczniami naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie pt. „Najwspanialsza chwila w SP67”. Opowiedzcie nam o tym pisząc wiersz, list, opowiadanie. Jeśli ktoś woli formę plastyczną  - również jest ona mile widziana !!

Najciekawsze prace zostaną wklejone do kroniki 25 – lecia naszej szkoły !!

Cel konkursu:

• motywowanie do zaangażowania się absolwentów / rodzin SP67
  • integracja
  • rozwijanie kreatywności uczestników konkursu
  • popularyzacja działań plastycznych/ literackich

Organizator:

Szkoła Podstawowa nr 67 im. KEN  w Katowicach

osoba odpowiedzialna: Monika Budny, Katarzyna Komenda – Holecka

Adresaci:

W konkursie mogą brać udział uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 67  w Katowicach.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczniowie samodzielnie przygotowują pracę literacką lub plastyczną związaną z tematyką konkursu.

2. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.

3. Forma pracy jest dowolna.

5. Każda praca powinna być opisana. Na odwrocie, praca powinna zawierać następujące informacje:

• dane autora – imię i nazwisko ucznia
  • klasa

Kryteria oceny prac:

• ogólny wyraz artystyczny pracy (estetyka)
  • pomysłowość
  • poprawność językowa

TERMINY:

• Termin nadsyłania prac upływa 09 października 2020.
  • Prace oddane po terminie nie będą oceniane.
  • Zgłoszenie udziału w konkursie (nadesłanie pracy) oznacza akceptację Regulaminu Konkursu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ewentualne umieszczenie pracy na wystawie w Szkole Podstawowej nr 67, kronice lub stronie internetowej szkoły.
  • Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora.
Autor: M. Budny, K. Komenda-Holecka