PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - FINAŁ

Nasi szóstoklasiści zostali vice mistrzami Katowic w piłce ręcznej.

20 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 51 rozegrano finał Mistrzostw Katowic w Piłce Ręcznej chłopców Szkół Podstawowych. Do rywalizacji stanęły cztery Katowickie szkoły: SP 51, SP 47, SP 12 oraz SP 67.Pierwszy mecz nasi chłopcy rozegrali z gospodarzami. Był to ciężki mecz, gdyż rywale byli bardzo dobrzy. Ten mecz skończył się porażką naszych zawodników. Kolejne dwa mecze zostały przez naszych chłopców wygrane. Nasza drużyna w składzie: Adrian Bernaś kl.6a, Michał Nowakowski kl.6a, Patryk Paćkowski kl.6a, Symeon Szady kl.6a, Mikołaj Kruciński kl.6a, Piotr Mirkowski kl.6b, Marcel Jany kl.6b, Szymon Gwóźdź kl.6b, Mateusz Krajewski kl.6b, Maksymilian Hodurek kl.6b, Jakub Jasik kl. 6c, Patryk Golczuk kl.6c, Adam Sławski kl.6c, Sebastian Fornalski kl.6c wywalczyła II miejsce i przywiozła srebrny medal Mistrzostw Katowic.

Serdecznie im gratulujemy. Śmiech

Autor: Beata Głuszczyk