Erasmus + współpraca ze Szkoła Podstawową NR 20 w Jastrzębiu-Zdroju

W ramach dzielenia się dobrymi praktykami i wiedzą nawiązano kontakt z przewodniczącą szkolnego zespołu języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Jastrzębiu Zdroju. Było to możliwe dzięki platformie eTwinning.

Umożliwiło to na podzielenie się doświadczeniami z poszczególnych mobilności oraz zarekomendowanie przydatnych metod i technik rozwijających kompetencje kluczowe. Podzielono się również wiedzą dotyczącą możliwości, jakie niesie współpraca FRSE oraz bazą linków do przydatnych stron i aplikacji, które pozwolą stworzyć innowacyjną, ciekawą lekcję oraz rozwinąć kompetencje kluczowe m. in  porozumiewanie się w języku obcym oraz umiejętności informatyczne.  (http://www.zs11.jasnet.pl/index.php?option=com_ content&view=category&layout=blog&id=152&Itemid=217) Warto wspomnieć, że na stronie szkoły podstawowej z Jastrzębia Zdroju, ukazał się również artykuł promocyjny o realizowanym projekcie.