WYCIECZKA Ib oraz Ic

27 kwietnia 2019 roku klasy Ib oraz Ic wraz z wychowawczyniami wybrały się na swoją pierwszą szkolną wycieczkę. Pogoda dopisała,a wycieczka należy do bardzo udanych. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Był to wyjazd na Jurę Krakowsko - Częstochowską. Najpierw udaliśmy się na warsztaty w Osikowej Dolinie. Tam pod opieką doświadczonych instruktorek dzieci wykonywały prace z kolorowych płatków drewna osikowego. Na początek wszyscy robili serduszka, a później kwiatki. Oczywiście każdy swoją, własnoręcznie wykonaną pracę przywiózł do domu. Kolejnym punktem programu był spacer wokół zamku w Będzinie i zabawy na placu zabaw. To były niezapomniane chwile.
                                                                                                                                                 R. Głodek, M.Muszer, K.Bernacka