II MIEJSCE W KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM

Dnia 25 marca 2019 roku dwuosobowa drużyna naszej szkoły w składzie: Jadwiga Gruszczyk II c oraz Michał Gzyl II a zdobyli II miejsce w  Miejskim Konkursie Dla Klas Drugich „Bezpieczna Droga Do Szkoły”.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Podczas  konkursu uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi oraz praktycznymi sprawdzającymi  wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasz dwuosobowy zespół wykazał się ogromną wiedzą.

Serdecznie gratulujemy!

Autor: Renata Głodek