WYCIECZKA DO WROCŁAWIA KLASY 4B I 4E

W dniu 27.09.2018r. klasa 4B i 4E  wraz z wychowawczyniami wyruszyły na wycieczkę. Na samym początku odwiedziliśmy Ogród Japoński.

Obejrzeliśmy tam niesamowite budynki i piękny staw z rybkami. Następnie wysłuchaliśmy koncertu nad grającymi fontannami i zrobiliśmy zdjęcia klasowe.

Kolejnym etapem naszej wyprawy było Afrykarium oraz ZOO. W Afrykarium zobaczyliśmy różne  gatunki zwierząt, które zamieszkują Afrykę. Były tam hipopotamy, krokodyle, a także mnóstwo gatunków ryb! W Afrykarium zrobiliśmy sobie postój i z nowymi siłami poszliśmy zwiedzać ZOO. Zobaczyliśmy kolejne zwierzaki. Wśród nich były słonie, żyrafy, leniwce, lwy czy nosorożce.

Na sam koniec wybraliśmy się do „mini” zoo. Tam wszystkie dzieci miały możliwość nakarmić kózki, baranki a także osiołka. Wycieczka bardzo się udała i dzieci wróciły zadowolone.

Autor: Aleksandra Grabowska