ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 12 października 2018 r. klasa  5A i 7B pod kierunkiem pani Marii Lubienieckiej i pani Jolanty Dybały-Janosz przygotowały krótki program artystyczny pt. „Lekcja języka  polskiego i matematyki z przymrużeniem oka”.

Oprawę muzyczna zapewnił nam, jak zwykle chór  szkolny przygotowany przez pana Ireneusza Osieckiego.

Podczas uroczystości nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne i aktorskie,  a publiczność włączyła się do wspólnego śpiewania i z zaciekawieniem obejrzała humorystyczne scenki z życia szkoły.

Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia i podziękowania nauczycielom oraz rozdali wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane drobne upominki.

Autor: Jolanta Dybała-Janosz