ŚNIADANIE DAJE MOC

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, w dniach 8-10 listopada 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Śniadanie daje moc”, której celem jest   zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w naszej codziennej diecie.

W zorganizowaniu akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, wsparli uczniów rodzice. Dzięki nim na  szkolnych stolikach śniadaniowych znalazły się kolorowe kanapki, przeróżne sałatki warzywno-owocowe, wiele gatunków pieczywa a także smaczne i pożywne koktajle. Wszystkie podjęte działania z pewnością przyczyniły się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów, ale również wzmocniły integrację szkolnej społeczności.

Autor: Agnieszka Adamska