SZKOLNA AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA KOMISJI EDUKACJI NRODOWEJ

Dnia 13.10.2017 r. (piątek) w naszej szkole miała miejsce uroczystość z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Dyrekcja, przedstawiciele Rady Rodziców mieli okazję spotkać się wspólnie w auli i uczestniczyć w niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniu.

W czasie uroczystości zaprezentowały się podopieczne p. A. Zabochnickiej w tańcu współczesnym oraz p. M. Zielińskiej w bardzo oryginalnej wersji kankana, która spotkała się z dużym entuzjazmem zgromadzonych. Uwagę skupił również żart i humor zeszytów uczniowskich. Wszyscy chyba zapamiętali, że zadnie domowe trzeba odrabiać po obiedzie (szczególnie, gdy się jest na diecie !!!!!).

Ewenementem były dwa punkty kulminacyjne: pierwszy z nich to MISSION IMPOSIBLE pod kryptonimem „SERCE” a drugi moment w końcowej części jak zwykle należał do szkolnego CHÓRU (przygotowanego przez p. I. Osieckiego) i niepowtarzalnego wykonania piosenki „Chłopaki” oraz „Baśka”.

Uroczystość przygotowali uczniowie kl. 7c, 6c oraz 5d pod kierunkiem G. Bakoni, M. Bensz przy współpracy J. Kani (który debiutował w roli dźwiękowca).

Autor: Małgorzata Bensz