DZIEŃ OTWARTY DLA PRZEDSZKOLI

22 marca 2018 roku do naszej szkoły zostały zaproszone dzieci z najstarszych grup przedszkolnych, uczęszczające do sąsiadujacych ze szkołą przedszkoli. Przedszkolaki przybyły do nas wraz ze swoimi Paniami Wychowawczyniami.

Na początek nasi Goście zwiedzili szkołę. Odwiedzili świetlicę, stołówkę szkolną, sale gimnastyczne, zobaczyli też szatnie i pracownie komputerowe. Każda grupa przedszkolna uczestniczyła we fragmencie lekcji. Były zagadki, wspólny śpiew, taniec i zabawa. Każdy przedszkolak, choć przez chwilę mógł posiedzieć w ławce szkolnej i poczuć się uczniem. Kolejnym punktem programu była część artystyczna. Zaprezentowali się uczniowie klasy IIIc pod kierunkiem pani Agaty Herman.

Na koniec pobytu w szkole dzieci otrzymały papierowe zabawki, wykonane przez koleżanki i kolegów z klas trzecich.