ZABAWY KARNAWAŁOWE

Bale, dyskoteki i zabawy karnawałowe to atrakcje bardzo lubiane przez dzieci i dostarczająe im wiele radości i przeżyć.

W dniach 15, 16 i 17 stycznia 2018 roku odbyły się zabawy i bale karnawałowe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Pierwszo i drugoklasiści wystąpili w pięknych, kolorowych strojach. Niektóre dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć królewny, piratów, a nawet zakonnika. Nie sposób wymienić wszystkich przebrań. Uczniowie klas trzecich zaprezentowali się w barwnych, błyszczacych, dyskotekowych kreacjach.

Humory dopisywały wszystkim uczestnikom zabawy, którzy świetnie się bawili uczestnicząc w organizowanych konkursach i zabawach.

Autor: Renata Głodek