DZIEŃ RODZINY W KLASIE II b

30 maja 2017 roku w godzinach popołudniowych w auli szkolnej odbyła się uroczystość przygotowana z okazjii Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty.

Najpierw rodzice obejrzeli przedstawienie pt. "Pociągiem w świat bajek" w wykonaniu swoich pociech. Dzieci z ogromną radością i dużym zaangażowaniem występowały przed najważniejszymi osobami w swoim życiu - kochanymi mamusiami i drogimi tatusiami. Kolejnym punktem popołudniowego spotkania była część artystyczna z pięknymi, wzruszającymi i rytmicznymi piosenkami. Na koniec dzieci zaśpiewały rodzicom "Sto lat", składały życzenia i wręczały własnoręcznie wykonane upominki.

Rodzice byli bardzo dumni ze swoich dzieci. To były niezapomniane i bardzo wzruszające chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.