WYCIECZKA DO OSIKOWEJ DOLINY KLASY 2A I 2F

Dnia 27.04.2017 uczniowie klas 2a i 2f uczestniczyli w wycieczce klasowej do Osikowej Doliny w Koziegłowach.

Podczas warsztatów uczniowie wykonywali serduszka oraz koszyczki. Każdy uczeń zabrał ze sobą własnoręcznie wykonaną dekorację. Uczniowie mieli okazję rozwijać swoją kreatywność, poczucie estetyki, a przy tym fantastycznie się bawić.

W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili Muzeum Miejskie „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej, gdzie oglądali wystawę: Las karboński, Mamuty– władcy plejstoceńskiej tundry, Jura Krakowsko-Częstochowska – osobliwości fauny i flory, Sole i minerały świata, Jak żył rolnik i górnik na ziemi zagłębiowskiej, Sala Indyjska. Fani pojazdów militarnych mieli możliwość zobaczenia z bliska czołgi, transportery opancerzone oraz armaty.