ZAJĘCIA OTWARTE

Dnia 17 marca 2016 r. odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców ( Opiekunów)  uczniów klasy IIId. Dzieci rozmawiały o wielkanocnych zwyczajach, rozwiązywały zadania matematyczne, oglądały prezentacje multimedialne, wypowiadały się na podane tematy, czytały krótkie teksty, grały na fletach proste melodie i śpiewały świąteczne piosenki.

Rodzice mogli poznać charakter pracy dydaktyczno - wychowawczej z dziećmi, zobaczyć jak rozwinęły swoje umiejętności nie tylko  w samodzielnej pracy, ale przede wszystkim grupowej. Na koniec na wszystkich czekała niespodzianka – uczniowie wraz z Gośćmi musieli ozdobić styropianowe jajo wielkanocnymi wzorami,  wykorzystując kolorowe cekiny. Wszystkim bardzo się podobało, każdy był zaangażowany i chętnie wykonywał zadanie.

Serdecznie dziękuję za liczne uczestnictwo, miłą i życzliwą atmosferę, a przede wszystkim za poświęcenie swojego wolnego czasu.

Wychowawca klasy  III d