DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

W naszej szkole 13.10. 16 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nie zabrakło w niej słów wdzięczności, uznania i podziwu dla pracy nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie  klasy VI d  przygotowali humorystyczne przedstawienie oraz wiele ciekawych wierszy i piosenek obrazujących pracę nauczycieli.  Bardzo podobały się tańce  i występ szkolnego chóru.  Wszyscy obecni połączyli ręce, tworząc symboliczny łańcuch życzliwości i tolerancji. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia  pracownikom szkoły oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki. Przedstawienie przygotowali: p. Barbara Bednarz, p. Małgorzata Zielińska i  p. Ireneusz Osiecki.