FESTYN RODZINNY

10 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się FESTYN RODZINNY i ZLOT ABSOLWNTÓW. Pierwsi uczestnicy imprezy przybyli krótko przed 16.00.

Po otwarciu imprezy przez Panią Dyrektor, w programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy śpiewali i tańczyli. Później odbyły się pokazy: jazdy na rolkach, koszykówki, zapasów i buli. Było wiele atrakcji. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Na zainteresowanych uczestników czekały różne konkurencje sportowe, zabawy z klaunami oraz malowanie twarzy. Zaproszeni goście: Nadleśnictwo, Straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne, Straż Miejska i Harcerze prezentowali się w przygotowanych stanowiskach. Jednym z punktów programu była walka na boiskach szkolnym. W szranki stanęli rodzice oraz dzieci. Drużyny grały ze sobą w przerzucankę, odbył się też mecz piłki nożnej. O godz. 17.00 w auli spotkali się absolwenci. Był film i wspomnienia.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu ludzi udało się zorganizować FESTYN z rozmachem i wieloma atrakcjami. Uczestnicy się świetnie bawili.

Wszystkim  bardzo dziękujemy!!!