rok szkolny 2009/2010

Średnia Polski

24,56 pkt.

Tytuł „ Wyjątkowego Absolwenta” w roku szkolnym 2009/10uzyskał

Przemysław Masłowski z klasy 6b za zdobycie tytułu Laureata Międzynarodowego Konkursu „ Kangur Matematyczny” w roku 2008. W kolejnych latach Przemek osiągał znaczące sukcesy matematyczne w konkursach szkolnych i międzyszkolnych oraz kolejnych edycjach konkursu „ Kangur”. Został również Laureatem Małej Olimpiady Matematycznej.

Tytuł „ Najlepszego Absolwenta Roku” uzyskała Aleksandra Tondyra z klasy 6d. Uczennica uzyskała w klasach IV-VI najwyższe wśród rówieśników średnie ocen na świadectwach  i wzorowe zachowanie. Ze sprawdzianu szóstoklasisty uzyskała 38 punktów.

Z sukcesami reprezentowała szkołę w międzyszkolnych konkursach matematycznych, przyrodniczych , polonistycznych i innych. Startowała również w  zawodach sportowych zdobywając m.in drużynowo  Mistrzostwo Katowic w tenisie stołowym i mini piłce ręcznej.

Finalistami Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego

„ Podróże w głąb naszej przeszłości” zostali: P. Goleniowski- 6b, M. Bryła- 5c, M. Cofała- 6d, T. Król – 6d, M. Kuś- 6d

• I m-ce w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla Szkolnych Klubów Europejskich dla drużyny w składzie:  M. Cofała – 6d i J. Kucharczyk- 6a
  • Wyróżnienie przez Rzecznika Praw Dziecka dla A. Ozgi – 6b za pracę literacką poświęconą rocznicy uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka