SUKCES SPORTOWY SP 67

II miejsce w Katowicach!

Dnia 14 czerwca w VIII LO odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Szkół Miasta Katowice.

Nasza Szkoła trzykrotnie odbierała dyplomy i puchary. Otrzymaliśmy puchar za III miejsce w rywalizacji drużynowej dziewcząt w pływaniu. Kolejny puchar otrzymaliśmy za zawody w czwórboju lekkoatletycznym, tym razem było to II miejsce drużynowe chłopców. Trzeci i najcenniejszy puchar zdobyliśmy w rywalizacji generalnej.

Nasza Szkoła zajęła II miejsce w Katowicach. Jest to największe osiągnięcie sportowe w historii Szkoły. W  wielu turniejach takich jak:

• II miejsce w zawodach unihokeja dziewcząt
  • I miejsce w zawodach unihokeja chłopców
  • III miejsce w zawodach piłki ręcznej chłopców
  • II miejsce w zawodach tenisa stołowego chłopców

Należy również podkreślić olbrzymie zaangażowanie naszych uczniów i ich wysokie umiejętności.

Gratulujemy naszym szkolnym sportowcom i dziękujemy, że stali się częścią tego sukcesu.

Nauczyciele wychowania fizycznego