MISTRZOSTWA KATOWIC W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

20 maja w naszej szkole odby się I Międzyszkolny Turniej Unihokeja dziewcząt.

Dnia 20 maja 2016 roku odbyły się zawody unihokeja dla dziewcząt zorganizowane w naszej szkole. Brało w nich udział pięć szkół: Szkoła Podstawowa nr 27 w Katowicach, Szkoła Podstawowa nr 48 w Katowicach, Szkoła Podstawowa nr 53 w Katowicach, Szkoła Podstawowa nr 9 w Katowicach oraz nasza szkoła. Zawody rozpoczęły się około godziny 9:00. Walka była bardzo wyrównana, ponieważ tak naprawdę wszystkie szkoły grały bardzo dobrze. Podczas zawodów każda szkoła grała z każdą, walcząc o zwycięstwo. Pierwsze miejsce zajęła szkoła nr 9, drugie miejsce nasza szkoła, trzecie miejsce szkoła nr 53, czwarte miejsce szkoła nr 27, a piąte miejsce szkoła nr 48. Zawody będziemy miło wspominać. Pomimo rywalizacji wszyscy zawodnicy zaprzyjaźnili się. Na pewno, na bardzo długo te wydarzenia pozostaną w naszej pamięci.

Opracowała Wanessa Dulnik, kl. VI c.