WYCIECZKA KLAS Ib i Ie

25 kwietnia 2016 roku klasy Ib oraz Ie wraz z wychowawczyniami wybrały się na swoją pierwszą szkolną wycieczkę. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała (było chłodno), wycieczka należy do bardzo udanych. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Był to wyjazd na Jurę Krakowsko - Częstochowską. Najpierw udaliśmy się na warsztaty w Osikowej Dolinie. Tam pod opieką doświadczonych instruktorów dzieci wykonywały prace z kolorowych płatków drewna osikowego. Na początek wszyscy robili serduszka, a później kwiatki. Oczywiście każdy swoją, własnoręcznie wykonaną pracę przywiózł do domu. Kolejnym punktem programu był spacer pod legendarną Bramę Twardowskiego i Diabelskie Mosty. Póżniej przejechaliśmy na Pustynię Siedlecką - tu była najwspanialsza zabawa. Dzieciaki bawiły się w „ogromnej piaskownicy”, zjężdżały z olbrzymiej górki. To były niezapomniane chwile.

wychowawczynie klasy Ib i Ie