MARZYCIELSKA POCZTA W NASZEJ SZKOLE

W dniach od 7 do 21 marca 2016 roku w naszej szkole trwała akcja „Złóż życzenia wielkanocne chorym dzieciom”. Uczniowie własnoręcznie wykonywali kartki wielkanocne z życzeniami dla dzieci z „Marzycielskiej Poczty” – Karoliny Wolanin, Natalii Sidło i Mateusza Szostaka.

Nasza szkoła przyłączyła się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”, której głównym celem jest udzielanie wsparcia chorym dzieciom poprzez wysyłanie do nich tradycyjnych listów i kartek z życzeniami. Choroba bardzo często ogranicza ich kontakt z rówieśnikami, którego w tym trudnym czasie szczególnie potrzebują. Marzycielska Poczta pomaga im rozproszyć uczucie samotności, a otrzymana korespondencja stanowi ogromne wsparcie. Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami z dużym zaangażowaniem włączyli się do akcji. Wykonali piękne kartki z życzeniami i drobnymi upominkami. Zostały one spakowane i wysłane do Karoliny, Natalii i Mateusza. Z pewnością przyniosły im wiele radości i uśmiechu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się do akcji.