ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Drodzy Uczniowie,
chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za udział i zaangażowanie w naszą akcję z okazji Światowego Dnia Wody. Wasza entuzjastyczna reakcja i zaangażowanie były niezwykle inspirujące i dowodzą, że wspólnie możemy wpływać pozytywnie na świat.

Dzięki Waszej aktywności udało nam się zwiększyć świadomość na temat istotności wody i konieczności jej oszczędnego użytkowania. Wasze prace plastyczne, aktywności edukacyjne, że macie głęboką świadomość problemów związanych z wodą i jesteście gotowi podejmować działania na rzecz zmiany na lepsze.
Bardzo się cieszę, że udało nam się też poznać właściwości i znaczenie wody poprzez doświadczenia. Było przy tym wiele śmiechu, zabawy i zadziwienia możliwościami” wody.
                                                                                                                                                           Barbara Błachut