MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNA PISANKA"

Organizatorem konkursu jest: świetlica szkolna w Zespole Szkół i Placówek (ZSiP) nr 1 w Katowicach.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III.
Zadaniem konkursu jest wykonanie wielkanocnej pisanki w dowolnym formacie (płaskim, przestrzennym), dowolną techniką, w dowolnym wymiarze.
Uczestnik może zgłosić na konkurs jedną pracę, wykonaną samodzielnie.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wystawiania i publikowania prac do celów promocyjnych związanych z w/w konkursem. Prace nie będą zwracane uczestnikom, przechodzą na własność organizatora.
Prace będą oceniane pod względem:
zgodności z tematem, pomysłowości i oryginalności, jakości i estetyki wykonania, różnorodności zastosowanych środków plastycznych.
Nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie kl. I - II i uczniowie kl. III.
Termin i miejsce składania prac: 19 marca, sala nr 3.