PÓŁKOLONIE - ZIMA 2024

Kosmos - to hasło przewodnie tegorocznych półkolonii. Na zajęciach zorganizowanych w naszej szkole w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych było wiele atrakcji.

Już w pierwszym dniu wszyscy uczestnicy półkolonii projektowali koszulki. We wtorek odbył się wyjazd do Centrum Kreatywności 1000 klocków LEGO. Podczas warsztatów sensorycznych, które odbyły się 31 stycznia, uczniowie robili swoje kolorowe, pachnące slimy. W czwartek wszyscy wyjechali na wycieczkę do planetarium. Podczas zajęć uczestnicy półkolonii układali z koralików do prasowania różne obiekty kosmiczne, grali w planszówki, były też zagadki, quizy, kalambury oraz konkurs plastyczny "Moja planeta". Dzieci świetnie bawiły się podczas zajęć ruchowych na sali gimnastycznej, śpiewały i tańczyły. Na zakończenie półkolonii był bal oraz słodki poczęstunek.