WALENTYNKI 2023

14.02.2023 uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w Walentynkowym Karaoke w języku angielskim.

Wspólnie wybrane piosenki mieli okazję wcześniej przećwiczyć w klasach, przy okazji rozwijając swoje umiejętności językowe. W dniu koncertu wszyscy świetnie znali słowa i melodie piosenek. Wspólnie spędzona godzina minęła na dobrej zabawie i wzbudziła wiele pozytywnych emocji.

Pod koniec tygodnia skrzynka poczty walentynkowej została opróżniona i po przesortowaniu przesyłek, wiadomości zostały doręczone do adresatów. W tym roku Poczta Walentynkowa cieszyła się szczególnie dużym zainteresowaniem, więc pracy, ale i radości było bardzo dużo.

Autor: Monika Budny