Big Challenge 2022/2023

Na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dzielimy się jeszcze sukcesami naszych uczniów w konkursie z języka angielskiego the Big Challenge.
Poniżej przedstawiamy nazwiska osób, które zajęły pierwsze trzy miejsca na poszczególnych poziomach w naszej szkole:

Poziom 1

I miejsce - Adam Kamiński, klasa 4c
II miejsce - Karol Sławik, klasa 5d
III miejsce  - Helena Jasińska, klasa 5d

Poziom 2

I - Jadwiga Gruszczyk, klasa 6c
II - Zuzanna Letza, klasa 6b
III - Izabela Henke, klasa 6a

Poziom 3

I - Witold Grabka, klasa 7b
II – Bartosz Majda, klasa 7b
III – Piotr Obremski, klasa 7b

Poziom 4

I - Maja Zarzycka, klasa 8a
II – Szymon Pawłowski, klasa 8e
III – Matylda Siesicka, klasa 8b

Serdecznie gratulujemy! smile

Na szczególne wyróżnienie w tym gronie laureatów zasługuje uczennica Jadzia Gruszczyk, która na maksymalne 350 punktów zdobyła ich aż 330, tym samym zajmując pierwsze miejsce w regionie i 5 miejsce w kraju.

Ogromnie cieszymy się, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem w naszej szkole i zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia the Big Challenge w przyszłym roku szkolnym!

Autor: Maria Lubieniecka, Jolanta Dybała-Janosz