KONKURS MATEMATYCZNY „PUCHACZ PIOTR”

W dniu 28 marca w naszej szkole odbył się pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Puchacz Piotr”. Wzięło w nim udział prawie 60 osób z klas I-III.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 14 osób. 16 maja, w placówce MathRiders w Katowicach wspomniane osoby napisały kolejny test i jednocześnie odebrały dyplomy oraz nagrody za osiągnięty, bardzo dobry wynik w pierwszym etapie konkursu.

Niestety nikt z naszych uczniów nie dostał się do ścisłego finału, jednak sam udział w II etapie „Puchacza Piotra” to wielki sukces. Wszystkim gratulujemy!

Szkolny koordynator konkursu – D. Kania