TURNIEJ EKOLOGICZNY DLA KLAS V

Jak co roku, z okazji szkolnych obchodów Dni Ziemi uczniowie klas V brali udział w TURNIEJU EKOLOGICZNYM. Podczas spotkania, które miało miejsce 27 kwietnia  trzyosobowe drużyny musiały wykazać się między innymi znajomością znaków ekologicznych i produktów ulegających biodegradacji.

Rozpoznawali również  chronione gatunki roślin i zwierząt a także segregowali odpady.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich zgromadzonych na auli była to ciekawa i cenna lekcja ekologii, podczas której mogliśmy sobie uświadomić jak ważna dla człowieka jest czysta i zadbana nasza planeta Ziemia

Najwięcej punktów i  I miejsce  zajęła  klasa VD  w składzie: Wojciech Zwoliński, Karol Sławik, Mateusz Szarkowicz. II miejsce zajęła klasa V C reprezentowana przez Helenę Kowalską,  Emilkę Rudnicką i Mateusza Terlegę. III miejsce  klasa V A w składzie: Karolina Dybula, Zofia Nykiel i Kacper Knapski, a IV miejsce  uczniowie z klasy  VB.

Autor: Agnieszka Adamska