Poznajcie nasze roboty :)

Przedstawiamy robota Photon, robota Ozobot i coś jeszcze... Najpierw robota Photon poznali nauczyciele klas młodszych. Od razu po szkoleniu rozpoczęli przygodę z robotyką ze swoimi uczniami. Dzieci sterowały Photonami za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Kolejnym robotem są Ozoboty. Te maleńkie roboty sterowane są poleceniami zakodowanymi za pomocą barw. Jakie trasy do pokonania i zadania do wykonania po drodze zaprogramowali młodsi i starsi uczniowie można zobaczyć na zdjęciach.

Na lekcjach techniki korzystamy z materiałów zakupionych w ramach projektu. Robimy aniołki i choinki z drutu.

Autor: Janina Pastuszka