Budżet Obywatelski Nasza Strefa Aktywności L6/14/IX

Nasza Strefa Aktywności to szeroko rozbudowana baza kilku boisk i bieżni, takich jak boisko do koszykówki, boiska do siatkówki czy tenisa ziemnego.
Na co dzień ta strefa aktywności wykorzystywana jest przez wszystkich mieszkańców do organizowania zajęć sportowych dla uczniów szkoły, a w godzinach popołudniowych przychodzą tu dzieci i młodzież z sąsiadującego ze szkołą osiedla, a nawet dzielnicy.
Umożliwia to użytkowanie i rozwijanie takich dyscyplin jak koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, czy biegi. Ze względu na intensywne użytkowanie, w ramach zwiększenia atrakcyjności, planowane są w projekcie prace modernizacyjne i naprawcze nawierzchni syntetycznych wraz z modernizacją elementów małej architektury i elementów towarzyszących.

Link do głosowania*

W ubiegłym roku szkolnym dzięki funduszom z Budżetu Obywatelskiego udało się nam wyremontować
„Małą” Salę Gimnastyczną. Poniższy film stanowi fotorelację z tego wydarzenia.
Zachęcamy do jej obejrzenia smile

*Uprawnionymi do głosowania, są wszyscy mieszkańcy Katowic, bez względu na wiek.
Automatycznie, w systemie głosowania znajdują się osoby,
które w sierpniu 2022 r. były zameldowane w Katowicach i posiadały nadany nr PESEL.