WYREMONTOWANE SALE ODDANE DO UŻYTKU

Dnia 7 czerwca 2022 r zostały oddane do użytku wyremontowane sale gimnastyczne.  Uroczystego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonały: pani dyrektor SP 67 Agnieszka Badura, wnioskodawca projektu Budżetu Obywatelskiego pani Sylwia Bacia oraz kierownik administracji pani Katarzyna Sowa.

Z tej okazji odbył się pokaz szermierki w wykonaniu naszych uczniów: Krzysztofa Gradonia z klasy 7 f oraz Adama Ganszczyka z klasy 7 e.

W przerwie pomiędzy walkami czas wszystkim zgromadzonym uprzyjemnił występ taneczny uczennic z klasy 8d. Po emocjach związanych z szermierką przyszedł czas na pokaz gimnastyki sportowej w wykonaniu Michała Ganszczyka z klasy 4 c, który zebrał wiele braw i zachwycił zgromadzonych swoimi zdolnościami. Klasy 2 c i 2 d zainaugurowały otwarcie małej sali gimnastycznej meczem w dwa ognie.

Autor: Roman Adamski