ŚWIĘTO SZKOŁY I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Obchody Święta Szkoły i Dnia Edukacji Narodowej miały w tym roku odmienny niż w ubiegłych latach charakter.

W dniach 11.10 – 15.10 nasi uczniowie brali udział w Dniu Samorządności (poprowadzili lekcje zamiast swoich pedagogów – oczywiście po konsultacjach z nimi i za ich zgodą), przygotowali prezentacje z życzeniami dla wszystkich pracowników Szkoły oraz na temat jej patrona, a także przypominające ważne wydarzenia z historii i dnia dzisiejszego.

Wszystkie klasy miały przygotować okolicznościowy plakat i gazetkę („Nasza Szkoła jest wspaniała, nasza klasa też”, „Co trzeba wiedzieć o naszym patronie?”).
Uczciliśmy to podwójne święto wspólnym tańcem - poszczególne klasy zaprezentowały się w układzie choreograficznym do „Skrzypka”.
Ponadto dla klas piątych został zorganizowany konkurs wiedzy na temat Komisji Edukacji Narodowej (zwyciężyli reprezentanci klasy Va – gratulujemy!).

Nauczycielom i uczniom dziękujemy za zaangażowanie w realizację poszczególnych zadań  Uśmiech