POŻEGNANIE PANI DYREKTOR GRAŻYNY FRĄCKIEWICZ-STAWIARSKIEJ

Z wielkim żalem informujemy, że 14 sierpnia zmarła wieloletnia Dyrektor naszej placówki - Pani Grażyna Frąckiewicz-Stawiarska.

Pani Grażyna Frąckiewicz-Stawiarska podążała za swoimi marzeniami. Nie bała się wyzwań. To dzięki jej zaangażowaniu na osiedlu Kokociniec od 26 lat stoi piękna, nowoczesna szkoła podstawowa. Pani Frąckiewicz-Stawiarska dokonała jej uroczystego otwarcia w 1995 roku i z dumą witała w murach placówki pierwszych uczniów.

Jako Dyrektor dbała o wysoki poziom kształcenia, inicjowała realizację międzynarodowych projektów, otaczała opieką młodych, wkraczających do zawodu nauczycieli. Była wymagająca, ale przede wszystkim sprawiedliwa i wspierająca. Każdy z nas - nauczycieli, pracowników, rodziców uczniów - czuł jej siłę, odwagę, wysokie  kompetencje i pomoc. Uczniowie przyznali Jej własne odznaczenie - Szkolny Order Uśmiechu, aby wyrazić wdzięczność za to, że ich dobro było dla niej najważniejsze.

W pracy zawsze towarzyszył Jej uśmiech, w działaniu- odwaga, w relacjach z ludźmi - życzliwość. Odszedł Wielki Człowiek - Dyrektor, Nauczyciel, Przyjaciel!

Rodzinie Pani Dyrektor składamy wyrazy współczucia i najwyższego szacunku.

Pani Dyrektor, żegnamy Panią słowami wielkiego polskiego pisarza Władysława Reymonta:

„Żyć to działać

To rozlewać po świecie

Talent, energię, uczucie:

Pomagać w czasie teraźniejszym

Pokoleniom przyszłym

Pani talent, energia i uczucie pozostanie z nami na zawsze.

Pracownicy i uczniowie SP 67