NASZE TALENTY - JAGODA SITKIEWICZ

Pragniemy pochwalić się osiągnięciami naszej zdolnej uczennicy - Jagody Sitkiewicz, która w roku szkolnym 2020/2021 uczęszczała do klasy 7a.
Jagoda pływa od 6 roku życia i jest zawodniczką Kadry Narodowej Juniorów Młodszych.

W dniach 1-4 lipca 2021r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski 14-latków w pływaniu.
Jagoda po raz pierwszy wystartowała w MP i zaprezentowała się znakomicie‼️ Uśmiech

W eliminacjach wywalczyła 3 finały w następujących konkurencjach:

• 50 m. stylem dowolnym zajęła VII miejsce w finale, co daje jej 7 pozycję w Polsce
  • 50 m. stylem motylkowym zajęła V miejsce w finale, co daje jej 15 czas w Polsce
  • 100 m. stylem dowolnym zajęła III miejsce w finale, co daje jej 13 miejsce w Polsce

Wisieńką na torcie jest IV miejsce na 22 zespoły sztafetowe w konkurencji 4x100 m. stylem zmiennym dziewcząt w składzie 4-osobowym.
Nasza uczennica płynęła kraulem, gdzie wykręciła czas na miarę brązowego medalu Mistrzostw Polski.
Nadmienić należy, że w zawodach wzięło udział prawie 700 zawodników 14-letnich.

Brawo Jagoda!!
Życzymy dalszych sukcesów Uśmiech