JUBILEUSZOWY FESTYN RODZINNY

Dnia 12 czerwca odbył się festyn z okazji 20-lecia naszej szkoły

O godzinie 15.30 uczniowie wyruszyli na przemarsz w okolicach szkoły. Z kolorowymi emblematami i wizytówkami szkoły uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę na całym osiedlu. Później rozpoczęła się część artystyczna, na którą przyszło wiele osób, nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także absolwenci, dorośli, studenci. Występowały tam zespoły taneczne, akrobatyczne oraz chórek. Całej imprezue towarzyszyły różnorakie atrakcje, od jedzenia (wszyscy to kochamy ^^) po grę w podchody. Dla tych, którzy nie mogli usiedzieć w miejscu czekało boisko; można było tam tańczyć, śpiewać, grać w piłkę nożną, biegać itd. Każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy zakończyli festyn w bardzo dobrych humorach.

autor: Mikołaj Żurawski