CIK I UKE - PORADNIK DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice!

Rok 2020 i wciąż panująca sytuacja epidemiczna udowodniły, jak ważna jest przestrzeń wirtualna, kiedy nie możemy w pełni funkcjonować w świecie realnym.
Wszystkim nam zależy jednak na tym, by świat Internetu był dla Państwa dzieci, a naszych uczniów, miejscem bezpiecznym.

Dzięki pracy ekspertów z Departamentu Polityki Konsumenckiej odpowiedzialnych za realizację zadań Urzędu Komunikacji Elektronicznej w zakresie edukacji i podnoszenia kompetencji cyfrowych konsumentów, powstał

Poradnik dla rodziców i nauczycieli,

który jest zbiorem wiedzy i doświadczenia dotyczącego bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się wraz z podopiecznymi w bezkresach cyberprzestrzeni.

Zachęcamy również do obejrzenia przygotowanych także przez UKE filmików:

Autor: Psycholog i Pedagodzy szkolni