KONKURS „BEZPIECZNY W SIECI”

Zapraszamy Uczniów klas VII i VIII
do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.

Tegoroczny konkurs „Bezpieczny w sieci” poświęcony jest problematyce handlu ludźmi (w celach zarobkowych, zmuszaniu do pracy w niegodziwych warunkach, wykorzystywaniu nieletnich do ciężkich prac np. polowych, w fabrykach).

Szczegóły dotyczące pracy:

• Do udziału w Konkursie mogą być zgłoszone prace wykonane w dowolnej technice plastycznej (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele, olejne, collage) oraz technice komputerowej.
  • Prace powinny być wykonane na papierze typu brystol lub blok techniczny.
  • Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką konkursową, oryginalność podejścia do tematu i walory edukacyjne pracy.

Co więcej, do pracy uczeń powinien dołączyć:

• oświadczenie podpisane przez rodzica lub opiekuna (załącznik nr 2),
  • zgodę na przetwarzanie danych (załącznik nr 3).

Prace konkursowe można dostarczać na szkolną portiernię do 30 listopada

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: stasiak_k@sp67.katowice.pl