Webinar dla rodziców w j. rosyjskim / ukraińskim

Webinar dla rodziców w j. rosyjskim/ukraińskim
Pierwsza pomoc psychologiczna dla dzieci po doświadczeniach traumatycznych.

Fundacja Polskie Forum Migracyjne zaprasza na bezpłatne webinarium dla rodziców.

Jeśli Twoje dziecko doświadczyło traumatycznych wydarzeń i jest teraz pod wpływem silnego stresu może to wpływać na wiele obszarów jego funkcjonowania. Może być niespokojne, gorzej spać, mieć trudności z koncentracją czy nawiązywaniem kontaktów z innymi. Zapraszamy Cię na webinar. Powiemy o tym jak trauma wpływa na funkcjonowanie dzieci oraz o tym, jak możesz wesprzeć swoje dziecko w regulacji układu nerwowego i obniżeniu napięcia, by mogło znów bawić się i rozwijać.

REJESTRACJA:

• Webinar w języku ROSYJSKIM. Odbędzie się on-line 19 marca 2022 r., godz. 12:00.
    Przez formularz na platformie Clickmeeting – tu prowadzone będzie szkolenie
  • Webinar w języku UKRAIŃSKIM. Odbędzie się on-line dnia 19 marca 2022 r., godz. 17:00.
    Przez formularz na platformie Clickmeeting – tu prowadzone będzie szkolenie