XI Mistrzostwa Katowic w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych

Dnia 10.03.2015 roku w ośrodku ZWARDOŃ SKI odbyły się XI Mistrzostwa  Katowic w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych  w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Katowic. Organizatorem zawodów było Gimnazjum nr 23.

Drużyna SP 67 w składzie: Jan Piskornik Va, Martyna Kania VIa, Jan Kania IVe, Hubert Gajur Vb, Alicja Frąckiewicz Vb, Zofia Bryła Vb zajęła V miejsce,  a drużyna UKS Kokocieniec w składzie: Symeon Szady VIa, Zuzanna Warecka VIb, Paweł Gromada VIb, Adam Sławski VIc, Jan Rodziewicz IVb, Piotr Wieczorek IVe, zajęła VI miejsce.

Najlepszy wynik wśród dziewcząt naszej szkoły uzyskała Martyna Kania, a wśród chłopców  Hubert Gajur. Podczas rywalizacji  zawodnikom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda oraz radosna atmosfera.