LEKCJA PATRIOTYZMU

10 maja bieżącego roku szkolnego odbyły się zajęcia otwarte w klasie I b. Uczniowie przybyli do szkoły w towarzystwie swoich najbliższych.

Były mamy, tatusiowie, babcie i ciocie. Wszyscy razem mogli uczestniczyć w lekcji, której tematem były  „Polskie symbole narodowe”. Podczas tych niecodziennych zajęć dzieci wypowiadały się na podane tematy, czytały i słuchały wierszy, bawiły się, oglądały prezentację multimedialną, śpiewały i wykonywały pracę plastyczną "Godło". Wszyscy byli tak pochłonięci lekcją i zaangażowani w pracę, że nawet nie usłyszeli dzwonka. Ale oczywiście po ciężkiej pracy każdy zasłużył na odpoczynek. Szkoda tylko, że Rodzice musieli wrócić do swoich codziennych obowiązków i nie mogli zostać w szkole dłużej.

Dziękujemy wszystkim za owocną współpracę.

wychowawcy klasy I b