PASOWANIE NA UCZNIA

29 października br. uczniowie klas pierwszych zostali  przyjęci do szkolnej społeczności. Po programie artystycznym przygotowanym przez klasę II d pod kierunkiem pani Katarzyny Bernackiej, odbyły się  prezentacje wokalno- taneczne  uczniów klas pierwszych. Dzieci świetnie  się zaprezentowały i udowodniły że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami.

Następnie dyrektor szkoły pani  Agnieszka Badura dokonała ceremonii pasowania dotykając ramię każdego ucznia dużym ołówkiem i wypowiadając słowa: Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej. Twarze pierwszaków zdradzały ogromne przejęcie, jednak najbardziej wzruszeni byli rodzice.

Wszyst­kim pierw­szo­kla­si­stom życzymy, aby ten dzień pozo­stał w ich pamięci jako wiel­kie prze­ży­cie i nie­za­po­mniana, rado­sna chwila.

Autor: A&R